Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Hradec Králové => Apartmány Penzion Lena, Hradec Králové Hradec Králové

Apartmány Penzion Lena, Hradec Králové

Rodinný penzion v klidné části Hradce Králové s výbornou dostupností do centra města. Vhodný pro pracovní cesty, ale i pro cyklistické výlety do okolí, vhodný pro rodiny s malými dětmi - zahrada, dětský koutek, velký altán, možnost bazénu.

Ceník

léto:800 zima:800 mimo sezónu:800 Kč/lůžko

Ceník v Létě

Ceny lze dohodnout dle počtu osob a počtu dní ubytování

Poloha

příjezd po ulici Bratří Štefanů, ulice je u penzionu slepá a končí zde. Penzion se skládá ze dvou budov a zádní budova je umístěna v zahradě.

Popis pokojů

D1 - vlastní vhod, prostorný apartmán se zimní zahradou, vstup předsíní, kde je velká šatní skříň, zrcadlo, dále pokoj- obývací s kuchyňským koutem - plně vybaveným/ varná deska, konvice, mikrovlnná trouba, nádobí, jídelní stůl, židle koupelna - prostorná, sprchový kout - velký, umyvadlo, WC - toaletní papíry, osušky, ručníky, mýdlo, šampon, dámské potřeby, kapesníčky, tampony atd. součástí vybavení z obývací části je vyčleněna spací část, kde je 160 cm lůžko stolek, lampička, dále zde je křeslo, stolek, TV, WIFI D2 -samostatný vchod, prostorný apartmán pro dva + 1 přistýlka s kuchyňským koutem - vybaveným, vstup je samostatný do předsíně s věšákovou stěnou, napravo je prostorná koupelna, sprchový kout a samostatné WC , koupelna je opět vybavena osuškami, ručníky, dámskými potřebami, mýdlo, šampon atd. V pokoji jsou dvě lůžka/ lze i manželská postel/, šatní skříň, komoda, TV, WIFI, stolek, jídelní stůl, židle, lednice, D3 -bezbariérový, samostatný vchod - prostorná předsíň s odkládacími policemi, lavicí, šatní skříní, koupelna velmi prostorná, podlahové topení, žebřík, sprchový kout, umyvadlo, WC - vybaveno, ručníky, osuškami, mýdlem, dámskými toaletními potřebami, šampon atd. pokoj - dvě lůžka oddělená s možností manželské postele, mezi lůžky je 1m šíře pro pohyb vozíčkáře, křeslo, jídelní stůl, židle, lednička, kuchyň s vybavením - nádobí, varná deska, konvice, A1 samostatný vhod- dvoupokojový apartmán vstup z předsíně - doprava ložnice s dvěma lůžky/ nebo manželská postel/, noční stolek, lampičky, psací stůl, židle WIFI TV z předsíně je další vstup do koupelny - prostorné, sprchový kout, WC oddělné stěnou, umyvadlo- podlahové topení, žebřík, ručníky, osušky, dámské potřeby, šampon, mýdlo, obývací část - dvě křesla, možno rozložit na vdvě kvalitní postele, stolek, jídelní stůl, židle, kuchyň s varnou deskou, lednicí, konvicí, nádobím, šatní skříně, odkládací skřínky. prostor pro posezení před apartmánem

Stravování

Všechny apartmány jsou vybavené pro přípravu jednoduchého jídla, mají dostatek nádobí. Snídaně jsou součástí ceny ubytování a podáváme je na pokoje dle dohody s hostem. Vždy po příjezdu najdete v kuchyni svého apartmánu kávu, čaj, minerálku, cukr atd. takže se můžete občerstvit dle svého uvážení.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

U nás můžete uschovat/zamknout/ kola, zaparkovat i v areálu/po dohodě/ půjčit si gril, využít altán a zahradu, rodiny s dětmi bazén,dětské hřiště, pískoviště, zapůjčit si koloběžky pro děti do 8 let, kola, hračky. O děti se nemusíte bát, dvůr penzionu se zavírá a není tu pohyb aut. Zahrada je oplocena a děti jsou tu v bezpečí.

Okolí hotelu

Hned naproti penzionu je Chráněná oblast Orlicko, řeka, v blízkosti koupaliště Flošna, bazén, Staré město, divadla, lázně. Cyklostezka vede vlastně hned z penzionu a dostanete se např, na Kuks.

Kontaktní informace

URL:ubytovani-lena.cz
email: info@ubytovani-lena.cz
adresa: Bratří Štefanů198 198 Hradec Králové
Telefon:777116269, 606040333
ICQ:27522229

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?
info Přidat/Editovat Odkaz