Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Karlovarský kraj => Cheb => Autokemp Kemp Stebnice u Jesenice - Cheb Cheb

Autokemp Kemp Stebnice u Jesenice - Cheb

Kemp Stebnice u Jesenice je vhodný pro rodinnou rekreaci, školní výlety, dětské tábory, různé druhy oslav, turistiku, cykloturistiku, koupání v Jesenické přehradě, rybaření, výlety po okolí, za kulturou a památkami.

Ceník

léto:110 zima:110 mimo sezónu:110 Kč/lůžko

Poloha

Jesenichá Přehrada - Cheb

Popis pokojů

Tří a čtyřlůžkové chatky

Kapacita:

8x3 5x4 kapacita:44 osob

Stravování

Restaurace s venkovním občerstvením

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, disko/bar, tenisové kurty, zvíře na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V kempu jsou k dispozici tří a čtyřlůžkové chatky, je možná i přistýlka. Příjemné posezení přímo u chatek, u ohniště, popřípadě v restauraci s venkovním občerstvením a pohodovou hudbou. Plocha pro stany a karavany s elektrickou přípojkou.

Okolí hotelu

Okolí kempu je protkáno cyklistickými stezkami a přímo z kempu se lze napojit na některou z nich, která Vás dovede například do města Chebu cca 10 km, nebo Františkových Lázní cca 20 km, Mariánských Lázní cca 30 km, Lázní Kynžvart cca 27 km, atd. Nebo třeba také k hraničnímu přechodu s Německem a dále do nedalekého města Waldsassen cca 23 km, kde je mimo jiné k nalezení koupací areál s venkovními a dětskými bazény, tobogánem atd. Stejným směrem se můžete vydat na známou rozhlednu Dyleň cca 15 km. Pro milovníky přírody doporučujeme cyklostezku na Kladskou cca 30 km, kde je přenádherná přírodní rezervace. Také bychom určitě neměli opomenout přírodní rezervaci SOOS cca 20 km, nedaleko Františkových Lázní. SOOS je pozůstatkem vulkanické činnosti. Dochází zde k pozoruhodným přírodním jevům, které nikde jinde v Čechách nelze objevit.

Kontaktní informace

URL:www.kempstebnice.cz
adresa: Lipová - Stebnice 1 Cheb

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz