Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Pardubický kraj => Dolní Morava => Chalupa Chalupa Dolní Morava, sauna, internet Dolní Morava

Chalupa Chalupa Dolní Morava, sauna, internet

Chalupa k pronajmutí je nově postavena, má půdorys do „L“ a je rozdělena na dvě zcela samostatné části (poloviny). Každá část chalupy má svůj samostatný vchod z jiné strany, privátní saunu, svoji soukromou terasu s posezením a zahradu.

Ceník

léto:229 zima:289 mimo sezónu:199 Kč/lůžko

Ceník v Létě

229

Ceník v Zimě

289

Ceník mimo sezónu

199

Další info k cenám

http://www.chalupa-dolni-morava.cz/cenik.html

Poloha

Chalupa k pronajmutí je nově postavena, má půdorys do „L“ a je rozdělena na dvě zcela samostatné části (poloviny). Každá část chalupy má svůj samostatný vchod z jiné strany, privátní saunu, svoji soukromou terasu s posezením a zahradu na opačné straně chalupy. Také vnitřní uspořádání chalupy a stavební provedení zaručuje Vaše plné soukromí a klid. V každé části chalupy je vlastně patrový byt 120m2: 4 + kk + 2 WC + koupelna + SAUNA jen pro Vás. Ve 3 ložnicích je 6 řádných lůžek + 2-4 lůžka na rozkládací pohovce v obýváku. Pronájem každé části (poloviny) chalupy umožní komfortní celoroční ubytování až 8-10 osob. Celkem jsme schopni ve 3 objektech ubytovat až 24 osob.

Popis pokojů

V přízemí vstupujeme do předsíně, kde jsou i prostory pro odložení lyží, snowboardů, či v létě kol a sušák na boty. Z chodby je přístupná koupelna s umyvadlem, WC, SAUNOU, vanou, pračkou. V koupelně je pro Váš komfort podlahové vytápění a privátní sauna jen pro Vás. Přes chodbu se dostaneme do obývacího pokoje s LCD TV, digitálním satelitem a přípojkou na INTERNET ZDARMA (kabelová zásuvka + WIFI v celé chatě). Dvě rozkládací sedačky, umožňují komfortní úpravu na dvoulůžko. Topení je elektrické plně automatické, nebo si můžete večery zpříjemnit neopakovatelnou atmosférou, kterou poskytují krbová kamna a v nich plápolající, praskající oheň a příjemně se linoucí teplo... no a se sklenkou vína… V části obývacího pokoje je i kuchyň, kompletně vybavená pro 8 lidí. Je zde sklokermaická varná deska, trouba, lednička s mrazákem, mikrovlná trouba, kávovar, opékač topinek, nerezové hrnce a příbory, myčka…. Po schodech se dostaneme do podkroví, kde jsou 3 ložnice, každá pro 2 nocležníky, samozřejmě nechybí úložné prostory a další, tentokrát samostatné WC.4x2

Stravování

vlastní

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

WIFI, krbová kamna, sauna, myčka, pračka, sklokeramická deska, trouba, lednička s mrazničkou, mirkvlnná trouba, toustovač, kávovar atd. atd.

Okolí hotelu

obrovská louka hned za chalupou, les

Kontaktní informace

URL:www.chalupa-dolni-morava.cz
email: info@chalupa-dolni-morava.cz
adresa: Velká Morava 107 Dolní Morava
Telefon:603243650

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?


info Přidat/Editovat Odkaz