Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Nový Hrádek => Chalupa Vlasta ve Sněžném v Orl. horách Nový Hrádek

Chalupa Vlasta ve Sněžném v Orl. horách

Velmi hezká zrekonstruovaná částečně roubená chalupa střední velikosti s kapacitou 9 míst. Je závislá na vytápění dřevem, má však ještě el. akumulační kamna a přídavné přímotopy. Zařízena stylově v požadovaném komfortu a s potřebným vybavením.

Ceník

léto:1000 zima:1000 mimo sezónu:833 Kč/lůžko

Poloha

Chalupa se nachází v klidné obci s častým autobusovým spojením, dobře zásobeným obchodem a restaurací. V místě je dostatek parkovacích míst a příjezd je stále udržován. Sjezdové tratě jsou vzdáleny nejblíže 2 km, 4 km jsou vzdáleny sjezdovky v Olešnici v O.h. a v Sedloňově, 5km je vzdálena státní hranice s Polskem. Zimní středisko Deštné v O.h. je vzdáleno 8 km.

Popis pokojů

V přízemí je stylová jídelna a obývací pokoj celkem se 3 lůžky vč jedné přistýlky, v podkroví jsou 2 prostorné ložnice po 3 lůžkách s možností přidání dětských postýlek 1x1 1x2 2x3

Stravování

Chalupa je zařízena pro vlastní přípravu pokrmů. V jídelně je nový stylový kachlový sporák na dřevo a el. pečící a mikrovlnná trouba. V samostatné kuchyňce je dvojvařič, rychlovarná konvice, dřez s teplou vodou a kuchyňské nádobí. Na chodbě je lednice s mrazícím boxem. Každodenně otevřený obchod je vzdálen 50 metrů, restaurace 600 m.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, zvíře na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V přilehlých verandách je možno uložit boty a sportovní vybavení, pokoje jsou vybaveny nábytkem pro uložení oblečení a všechna lůžka standartními lůžkovinami s povlečením.

Okolí hotelu

Zadním východem přes jižní verandu vstoupíte do větší oplocené zahrady, kde je osazen dětský plastový bazén, pískoviště, houpačky, trampolína 3,2 m, hřiště na malou kopanou, koš na basketbal, ohniště. K chalupě patří ještě 400 m2 rybník až 1,8 m hluboký s kapry se skokanským můstkem a kánoí.

Kontaktní informace

URL:
adresa: Sněžné 76 Nový Hrádek

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz