Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Přední Výtoň => Hotel Albatros Přední Výtoň

Hotel Albatros

Nově otevřený garni hotel se nachází v obci Přední Výtoň uprostřed panenské přírody Šumavy, přímo na břehu Lipenské přehrady. Hotel nabízí ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích a pokojích typu suit vhodných především pro rodiny s dětmi.

Ceník

léto:750 zima:750 mimo sezónu:700 Kč/lůžko

Poloha

Garni hotel Albatros se nachází v obci Přední Výtoň přímo na břehu Lipenské přehrady.

Popis pokojů

Ubytování Garni hotel Albatros nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích, v pokojích typu suite i apartmánech. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny, vybaveny televizory , telefony s přímou volbou, přípojkou na internet (WiFi), koupelnou a WC. Celková kapacita hotelu je 50 lůžek. Dvoulůžkové pokoje Dvoulůžkové pokoje jsou umístěny v prvním nadzemním patře hotelu. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny. Ke každému pokoji náleží teráska s magickým výhledem na přehradu a okolní přírodu. Suite Suite je třílůžkový pokoj. Stejně jako všechny ostatní pokoje i pokoje typu Suite se v hotelu Albatros mohou pochlubit překrásným výhledem na přehradu a okolní přírodu. Nejkrásnější výhled si může každý vychutnat z balkonu, který ke každému pokoji typu Suite náleží. Pokoje typu Suite jsou ideální pro rodinnou dovolenou.

Kapacita:

6x2 8x3 2x4 kapacita:50 osob

Stravování

snídaně v ceně

Vybavení

Parkoviště, internet, tenisové kurty, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Restaurace/bar/společenská místnost TV WiFi minibar WC a sprcha na pokoji

Okolí hotelu

Jižní Čechy jsou nejnavštěvovanější oblastí České republiky. Není divu - jsou plné přírodních krás i historických památek a nabízejí vše, co k pohodové dovolené patří. Nejen vodu, krásnou přírodu, dobré cyklostezky, ale také obchody, restaurace a zábavní centra... Dominantou regionu je největší přehradní nádrž v České republice - Lipno. Ta vyzývá v letním období k provozování mnoha druhů vodních sportů. V zimě pak turisté využívají široké nabídky lyžařského střediska Kramolín, které se nachází v bezprostřední blízkosti obce Lipno nad Vltavou. Každý návštěvník si zde může naplánovat výlet dle svého vkusu. Můžete navštívit památky zařazené do programu světového kulturního dědictví UNESCO, nebo se naopak vydat na procházku překrásnou přírodou Šumavy. Stačí jen si vybrat, výlet naplánovat, a vy dat se za novými zážitky...

Kontaktní informace

URL:www.lipno-albatros.cz
adresa: Přední Výtoň 21 Přední Výtoň

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz