Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Horní Město => Penzion Argenta Horní Město

Penzion Argenta

Rodinný penzion s celoročním provozem a možností stravování. Možnost bohatého sportovního vyžití a jízdy na koních.

Ceník

léto:200 zima:250 mimo sezónu:150 Kč/lůžko

Poloha

Penzion se nachází na okraji obce Stříbrné hory, zhruba 500 metrů od křižovatky se silnicí 370 (Horní Město - Rýmařov) v obci Skály. GPS: 49°55\\/12.708\\/N, 17°13\\/41.324\\/E.

Popis pokojů

Ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích (celkem 2é lůžek) s možnosti přistýlek. Pokoje jsou standardně vybaveny, sociální zařířízení jsou společná na patře. Na pokojích jsou umývadla s teplou vodou.

Kapacita:

2x2 4x4 kapacita:20 osob

Stravování

Možnost stravování v restauraci pro 40 osob. Teplá jídla po celý den, krajová jídla a speciality. V letním období pravidelné víkendové grillování. Možnost dokoupení snídaně, polopenze nebo plné penze za zvýhodněné ceny.

Vybavení

Parkoviště, internet, biliár, zvíře na pokoji, satelit/kabelovka.

Další komentář k vybavení:

Společenská místnost s krbem a televizí, sauna s venkovním bazénem, venkovní posezení s venkovním krbem a ohništěm. Společenské hry - Billiard, šipky, fotbálek. WIFI síť s pokrytím v celém objektu. Parkoviště u penzionu s dostatečnou kapacitou.

Okolí hotelu

Na sever od Stříbrných hor leží pohoří Hrubý Jeseník s nejvyšší horou Moravy Pradědem (1491 mnm). V zimním období nabízí okolí hned několik středisek s možnosti kvalitního sjezdového lyžování, LS Ovčárna je vzdáleno 28 km, Karlov 17 km, Dolní Moravice 13 km. Vyznavačům bílé stopy nabízejí možnost kvalitního vyžití strojově upravované běžecké tratě v délce 40 km s lokalitě (Stříbrné hory - Rýmařov), 26 km v lokalitě(Horní Město), a dalších 200 km v lokalitě (Malá Morávka - Karlov pod Pradědem - Ovčárna - Nová Ves). V letním období nabízí blízké okolí ideální podmínky pro vyznavače cykloturistiky a pěší turistiky, se spoustou zajímavých cílů pro celodenní výlety. Hlavní hřeben Hrubého Jeseníku je vzdálen pouhých 10 km, sedlo Skřítek pak 15 km. Hrad Rabštejn nabízí milovníkům skalního lezení kvalitními lezeckými terény (12 km). Skály na Rabštejně jsou největší lezeckou oblastí na severní Moravě s celkem více než 180 cestami o délce až 37 m. Směrem na jih od nás pak leží Nízký Jeseník s mnoha atraktivními místy, Rešovské vodopády, mimochodem nejvyšší v Nízkém Jeseníku jsou od nás pouhých 6 km, Hrad Sovinec necelých 20 km, Křížový vrch u Rudy pak zhruba 8 km. Okolní lesy jsou v sezóně rájem houbařů, milovníci přírodního koupání jistě ocení krásné prostředí Tvrdkovské přehrady (5km).

Kontaktní informace

URL:www.argenta-penzion.wbs.cz
adresa: Stříbrné hory 3 Horní Město

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz