Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Ústecký kraj => Tisá => Penzion Na konci Tisá

Penzion Na konci

Vítejte u nás ...penzion Na konci... Tisá, brána romantického kraje Labských pískovců a Českosaského Švýcarska. Celá oblast je rájem turistů i horolezců. Vedle Malých a Velkých stěn se severně od Tisé nalézají méně navštěvovaná skalní města...

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Tisá se nachází v chráněné krajinné oblasti Labské pískovce asi 20 km od krajského města Ústí nad Labem a 5 km od obce Petrovice, kde je hraniční přechod do Německa. Náš penzion je na konci obce Tisá směrem na Sněžník.

Popis pokojů

Nabízíme celoroční ubytování ve dvou dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojích. Každý ze zmíněných pokojů má vlastní sociální zařízení, TV, WiFi. Celková kapacita je 10 lůžek. Večer můžete posedět u krbu nebo grilu a přemýšlet o dalším dni, stráveném u nás v Tisé, v Penzionu Na konci...

Kapacita:

2x2 2x3 kapacita:10 osob

Stravování

Vlastní s možností vaření

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V přízemí je společenská místnost a společná kuchyňka s kompletním vybavením a ledničkou pro každý pokoj, čtyřplotýnkový sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a základní kuchyňské nádobí. K dispozici je také úložný prostor pro kola, běžky, lyže, či jiné sportovní potřeby. Za penzionem je posezení s grilem.

Okolí hotelu

Okolí vhodné pro turistiku, cykloturistiku a v zimě s možností lyžování, sjezdové i běžečké. Užít si můžete i skvělý výhled na dominanty Českého středohoří, vrchol Milešovky a Kletečné.

Kontaktní informace

URL:www.penzionnakonci.cz/
email: zdenekapt@seznam.cz
adresa: Tisá 454 Tisá

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?


info Přidat/Editovat Odkaz