Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Ústecký kraj => Tisá => Penzion Na Kovárně Tisá Tisá

Penzion Na Kovárně Tisá

Stylový, moderně vybavený penzion v jedinečném prostředí pískovcových útvarů a skalních měst Tisá, Rájec, Ostrov a Děčínský Sněžník. Celoroční ubytování v klidném prostředí, vhodné pro rekreační a sportovní pobyty, rodinná setkání, oslavy, svatby,

Ceník

léto:310 zima:310 mimo sezónu:310 Kč/lůžko

Poloha

Zveme Vás do našeho rodinného penzionu v Tisé v Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a v těsné blízkosti Národního parku Českosaské Švýcarsko.

Popis pokojů

Ubytovací část penzionu je situována v I. podlaží budovy. K dispozici je celkem 5 pokojů o celkovém počtu 16 lůžek /s přistýlkami možno rozšířit kapacitu na 21 lůžek/. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, TV + sat., rádio a jsou stylově vybaveny dřevěným obložením a nábytkem, moderními koberci a el.vytápěním. V ceně ubytování je možnost využívat společenskou místnost s televizí, satelitem, DVD přehrávačem a rádiem. V zahradní části provozovny je možné využít venkovní posezení s krbovým grilem a dětské hřiště. Další nabídkou našeho penzionu je tenisové hřiště /možno použít i na odbíjenou, nohejbal a fotbal/ a sauna s fitness koutkem.

Kapacita:

1x2 1x3 3x4 kapacita:20 osob

Stravování

Ve stylové restauraci /43 míst/ a salónku /20 míst/ nabízíme příjemné posezení, pořádání oslav a večírků.V restauraci je pro Vás připraven velkoformátový televizor se satelitním vysíláním, pro sledování významných sportovních a kulturních událostí, či Vámi vybraných programů. V letním období lze využít pohoštění na zahrádce /28 míst/, kde jsou pro děti připraveny průlezky s klouzačkou, houpačkou, lanem na šplhání a lezeckou stěnkou. Jistě si vyberete z bohaté nabídky výborných jídel české kuchyně, minutek, rybích a drůbežích specialit. Čepujeme Pilsner Urquel 12° a Gambrinus 10°. K domácím moučníkům Vám nabídneme znamenitou kávu značky Alfredo espresso,odborně připravenou a čerstvě namletou na profesionálních strojích.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, tenisové kurty, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Sauna, fitness, tenisový kurt, víceúčelové hřiště, dětské hřiště, zahrádka, venkovní krb, WiFi

Okolí hotelu

V okolí Tisé najdete celou řadu turistických cílů. Mezi nejznámější a nejzajímavější patří naučná stezka Tiskými stěnami v délce 2km. Dělí se na dva okruhy - Malé a Velké stěny. V malých stěnách najdeme 19, ve Velkých stěnách 56 číslovaných skalních útvarů s rozmanitými tvary a názvy. Oba okruhy jsou jednosměrné a jsou vyznačeny značkou naučné stezky. Na skalní náměstí, kde oba okruhy začínajíí , vás přivede červená turistickáznačka od kostela v Tisé. Podrobného průvpdce s popisy tras a skalních útvarů, lze zakoupit přímo na místě u pokladen ve skalách. Mezi další turistické cíle v okolí patří Rájecké skály vzdálené od Tisé 3km, Ostrovské skály v romantickém údolí s přírodním koupalištěm /6km/, či rozhledna Děčínský Sněžník.

Kontaktní informace

URL:www.nakovarne.com
adresa: Tisá 302 Tisá

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz