Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Mikulov => Penzion Penzion, vinný sklep a café Bárta Mikulov

Penzion Penzion, vinný sklep a café Bárta

Penzion, vinný sklep a café Bárta, bývalý Penzionek Pod Kozím hrádkem, najdete přímo v centru Mikulova. Pro návštěvníky máme připraveno komfortní ubytování, vinný sklep ze 17. století plný pěkných vín a letní kavárnu s parádním výhledem i espressem.

Ceník

léto:400 zima:400 mimo sezónu:400 Kč/lůžko

Poloha

Penzion, vinný sklep a café Bárta leží v tom nejcentrovatějším centru Mikulova, mezi Kozím hrádkem a zámkem, na okraji historické židovské čtvrti. Na náměstí je to pár kroků.

Popis pokojů

Penzion Bárta hostům nabízí po všech stránkách příjemné, komfortní a levné ubytování v srdci Mikulova ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích i v několika apartmánech (celková kapacita i s přistýlkami je 35 lůžek). Ubytování v penzionu je určeno pro všechny - jak pro zájemce o individuální turistiku, tak i pro firemní klientelu, která upřednostňuje ničím nerušené prostředí.

Stravování

Posnídat je možné v kavárně připojené můstkem, ale pokud jste při večerní degustaci podali nadstandardní výkon, přineseme vám vaši snídani na pokoj.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Skvěle vybavení jsme pro vyznavače vinné turistiky a milovníky kávy, ale to už jistě víte. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a Wi-Fi neboli bezdrátové připojení k Internetu. K dispozici jsou také vybavené kuchyňky a veranda.

Okolí hotelu

Nad bývalou pekárnou, kde praděda Bárta pekl své vyhlášené rohlíky, se náramně vyjímá letní terasa. Jako na dlani je z ní vidět mikulovský zámek, který je po setmění osvětlen, a když otočíte hlavou, vzhlížíte najednou ke Kozímu hrádku, který je snad ještě blíž. Jen útulné prostředí, mikulovský genius loci a překrásný výhled, to by bylo málo. Našim hostům nabízíme především vynikající italskou kávu rodiny Pavinů a další speciality včetně kávové bábovky Panettone nebo hitu horoucích letních dnů, kávové ledové tříště. Mikulov je ale rozhodně místem, kde se vyplatí kávu doplňovat vínem. Jsme proto zásobeni zhruba třiceti různými šaržemi přívlastkových vín z mikulovské vinařské podoblasti a pěti odrůdami sudových vín, která vnikala pod taktovkou Ctirada Králíka, básníka, sklepmistra ZD Sedlec a uznávaného odborníka na víno. A pozor, na každý den vybíráme několik lahví, ze kterých sestavujeme vinné degustační menu – kratší způsob, jak se definitivně zamilovat do Mikulova, byste hledali asi těžko. Máte rádi něco ostřejšího? V takovém případě vám rádi nabídneme leccos z naší pečlivě vybrané nabídky lihovin a likérů. Vše doplňuje příjemná obsluha, která se na vás usměje a poradí vám – ať už s výběrem vína, kávy nebo ohledně výletu na další den. Naším cílem je dělat kavárnu trochu jinak, než bývá zvykem. Jdeme na to s výbornou kávou, špičkovým vínem a širokým úsměvem. Těšíme se na vás.

Kontaktní informace

URL:www.penzion-mikulov.cz/
adresa: Kozí hrádek 1 Mikulov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz