Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Třeboň => Penzion U Čápa Třeboň

Penzion U Čápa

Nabízíme ubytování v Třeboni - krásném prostředí Jižních Čech. 4 pokoje (2-, 3-, 4-lůžkové), 1 apartmán (2 pokoje, kuchyně, vlastní vchod). Penzion nabízí bezplatně parkování a úschovnu kol. Možnost zajištění lázeňských procedur, wellness, sportu

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Penzion Třeboň U Čápa najdete v klidné části Třeboně, vzdáleného cca 1000 m od centra města. Ubytování v penzionu je vhodné zejména pro turisty, cyklisty, rodiny s dětmi a také lázeňské hosty.

Popis pokojů

Ubytování v pensionu v Třeboni Připravili jsme pro Vás čtyři pokoje a prostorný apartmán s možností vlastního vaření. Každý z pokojů je vzhledově jiný, každý nabízí jinou atmosféru, stačí si vybrat... •dvojlůžkový pokoj Květinový nebo Růžový, •čtyřlůžkové pokoje - Mokrá luka a Vodárna, •nebo apartmán, který nabízí dva dvojlůžkové pokoje a prostornou kuchyni

Stravování

Stravování v penzionu Třeboň Ubytování v penzionu v Třeboni nabízí možnost vlastního vaření - a to především v plně vybaném, čtyřlůžkovém apartmánu. V dalších pokojích najdete lednici a rychlovarnou konvici. V těsné blízkosti penzionu Třeboň najdete restauraci.

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

•možnost parkování přímo u penzionu •úschova kol přímo v objektu pod střechou •každý pokoj má vlastní sociální zařízení •na každém pokoji najdete televizi, lednici, rychlovarnou konvici a sadu nádobí (hrnečky, skleničky a lžičky) •zapůjčíme Vám loď (kanoe) na možnost projížďky např. po řece Lužnici •zajistíme pro Vás procedury v obou lázeňksých domech - v Bertiných lázních nebo v Lázních Aurora, stačí říct.... •poradíme Vám s nejvhodnějším výletem do okolí Třeboně a celého Třeboňska (i v případě špatného počasí)

Okolí hotelu

Poznejte krásy, historii Třeboňska a jeho okolí. Přijměte pozvání na projížďku či procházku do turisty velmi vyhledávané přírody jižních Čech, plné potůčků, řek a rybníků, kraje poklidné roviny Třeboňské pánve. Třeboňsko je vyhlášené pro svou rozsáhlou síť cyklistických a turistických stezek, které přímo protínají CHKO Třeboňsko. Třeboň a Třeboňsko se s Vámi podělí o krásnou přírodu, lesy, rybníky a historické památky. Je přímo předurčené ke strávení Vaší dovolené - nabízí cykloturistiku, pěší tůry, koupání, rybaření a houbaření.

Kontaktní informace

URL:www.penzion-ucapa.cz
adresa: Pod Kopečkem 526/II 526 Třeboň

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz