Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Znojmo => Penzion U Hrádku **** Znojmo

Penzion U Hrádku ****

Nabízíme Vám komfortní hotelové pokoje v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a individuální přístup k hostům.

Ceník

léto:650 zima:650 mimo sezónu:550 Kč/lůžko

Poloha

Penzion U Hrádku byl, na základě hodnocení odborné komise, oceněn titulem Penzion roku 2013, udělený asociací hotelů a restaurací ČR, za kvalitu poskytovaných služeb a dále oceněním spokojených hostů jako nejlepší Penzion roku 2013 a 2014 Jihomoravského kraje a nejlepší Penzion roku 2013 a 2014 pro Gurmány.V pozadí těchto úspěchů je již jen titul nejlepší malý Penzion roku 2014 v ČR :-) Tato ocenění jsou pro nás velkou ctí a odměnou za naši práci a zároveň potvrzením, že vysoký standart služeb o který dlouhodobě usilujeme je cesta správným směrem. Penzion je situován v samotném centru Národního parku Podyjí, obklopen nedotčenou přírodou, na okraji malebné moravské vesničky Lukov. Výborná dostupnost do královského města Znojmo a nedaleká Vranovská přehrada se svým turistickým centrem Vranov nad Dyjí Vám nabídne nejen veškeré vymoženosti dnešního moderního světa, ale i mnoho kulturního a sportovního vyžití , historických a technických památek, aniž by jste se museli vzdát klidného ubytování a odpočinku v přírodě.Okouzlí Vás krásná příroda Podyjí - Vranovská přehrada, nekonečná úrodná pole, ovocné aleje, kvalitní vinice a vinné sklípky, cyklotrasy a moravská pohostinnost. Cykloturistická stezka Vranov nad Dyjí – Znojmo vede celým Národním parkem Podyjí, těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem.

Popis pokojů

Penzion U Hrádku ***+ Vám nabízí komfortní ubytování v hotelových pokojích v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu,romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinou dovolenou,víkendový nebo pracovní pobyt.Obklopí Vás kouzelná příroda – nekonečná úrodná pole,ovocné aleje,kvalitní vinice a vinné sklípky – přímo v centru Národního parku Podyjí. Cykloturistická stezka „ Národním parkem Podyjí“ jen těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem – výhledy na meandry Dyje patří k jedněm z nejkrásnějších. Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí , vlastním sociálním zázemím s fénem , trezorem , televizorem (některé pokoje mají LCD televizor) s digitálním vysíláním ,dobře vybaveným minibarem a bezdrátovým připojením k internetu (WiFi) v celém areálu penzionu. Pro Vaše absolutní pohodlí zajišťujeme pokojový servis v denním intervalu.Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku s peřinkami a povlečením, mikrovlnou troubu, vaničku nebo třeba i DVD přehrávač. A nemáte-li sebou Váš notebook můžete využít možnosti připojení k internetu našem volně přístupném počítač v restauraci penzionu.Penzion mimo jiné splňuje přísná kritéria několika certifikací ,které Vám zaručí řadu nadstandardních služeb. Velká oplocená zahrada s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou Vím umožní diskrétní nerušenou relaxaci, bezpečný pohyb malých dětí s možností sportovního vyžití.

Kapacita:

8x1 8x2 5x3 kapacita:25 osob

Stravování

Celodenní výlet či náročný pracovní den Vám rádi zpestříme nabídkou naši restaurace. Posezení na letní terase se sklenicí vína a nádherným výhledem do otevřené krajiny Národního parku Podyjí, Vám, jak doufáme, jistě učaruje.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Samozřejmostí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačky a pískoviště. V restauraci penzionu je k dispozici dostatečný počet dětských židliček. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku u vchodu penzionu (bez poplatku) a zaručuje Vám dokonalý přehled o dění v okolí Vašeho čtyřkolového miláčka. Vaše kola nebo motorku je možné uschovat v samostatné, bezpečně uzavřené místnosti. Vaši bezpečnost během ubytování chrání protipožární bezpečnostní systém.

Okolí hotelu

Podyjí je kraj kouzelných přírodních scenérii , nekonečných úrodných polí , ovocných alejí a pozoruhodných říčních meandrů.Podyjí je kraj turistiky , ráj cykloturistiky a rodinné dovolené.Podyjí je krajem architektonických skvostů , všudypřítomné historie a památek Unesco , kraj vzkvétajícího vinařství , moravské pohostinnosti a venkovské pohody. To vše Vám může nabídnout naše okolí.Ubytujte se v našem moderně zařízeném penzionu , který Vás odmění poklidnou a přátelskou atmosférou.Vzhledem k velké prostorné zahradě, ve které jsou umístěny jednotlivé ubytovací části , budete mít pocit ,že vše je tu pouze pro Vás.A to je také naše priorita - náš host.

Kontaktní informace

URL:www.penzionuhradku.cz/
adresa: Lukov 25 Znojmo

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz