Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Bavory => Penzion Vinařský Bavory

Penzion Vinařský

V přízemí se nachází stylově zařízené posezení pro cca 30 osob s barem a sociálním zařízením, kuchyňka pro přípravu občerstvení a místnost pro uskladnění našich vín připravených ve finální podobě k prodeji. Z posezení je přímý vstup do vinného sklepa.

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Nově postavený vinný sklep s ubytováním patřící rodinnému vinařství Josefa Kořenka se nachází v jihovýchodní klidové části obce Bavory v lokalitě nazvané Potůčky na samém úpatí Stolové hory. Tento Vinařský penzion postavený na konci sklepní uličky vznikl za účelem naplnění poslání vinařské turistiky. Zákazníci kupující naše vína, ale i návštěvníci kraje pod Pálavou, mají možnost posedět u našich lahodných vín a něco dobrého z moravských specialit zakousnout. Ubytováním v příjemném prostředí našeho penzionu si tak mohou prodloužit svůj pobyt v našem malebném kraji mikulovské vinařské oblasti.

Popis pokojů

Každý apartmán je uzpůsoben pro pohodlné ubytování 4-6 osob. Za vstupními dveřmi do apartmánu se nachází zádveří s úložným šatním prostorem. Ze zádveří je vstup do koupelny (WC, umyvadlo a sprchový kout) a do obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, rozkládací pohovkou (sloužící jako dvoulůžková přistýlka) a TV. Odtud vede schodiště do mezonitového prostoru - ložnice se 4 lůžky. Kuchyňský kout je vybaven základním vybavením včetně lednice, mikrovlnné trouby, varné desky a rychlovarné konvice.

Kapacita:

kapacita:18 osob

Stravování

Ne.

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V přízemí se nachází stylově zařízené posezení pro cca 30 osob s barem a sociálním zařízením, kuchyňka pro přípravu občerstvení a místnost pro uskladnění našich vín připravených ve finální podobě k prodeji. Z posezení je přímý vstup prosklenými dveřmi do tradičního klenutého vinného sklepa sloužícího k uskladnění našich vín a k provádění řízených degustací. Místnost se samostatným vchodem v přízemí je určena k uložení jízdních kol. V podkroví se nacházejí tři samostatné prostorné apartmány, každý se samostatným vchodem.

Okolí hotelu

Nově postavený vinný sklep s ubytováním patřící rodinnému vinařství Josefa Kořenka se nachází v jihovýchodní klidové části obce Bavory v lokalitě nazvané Potůčky na samém úpatí Stolové hory v CHKO Pálava. V blízkosti se nacházejí Novomlýnské nádrže a Lednickovaltický areál

Kontaktní informace

URL:www.vinarstvikorenek.cz
adresa: Bavory 157 Bavory

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

info Přidat/Editovat Odkaz