Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Hrabětice => Ubytování U Fousáče Hrabětice

Ubytování U Fousáče

Nabízíme ubytování v samostatném domku se třemi ložnicemi,kuchyní a obývací místností,koupelnou a WC. V samostatném apartmánu s jednou ložnicí,kuchyní a obývací místností,kopelnou a WC.

Ceník

léto:320 zima:320 mimo sezónu:320 Kč/lůžko

Další info k cenám

Minimální cena za lůžko v domku 320,- Minimální cena za lůžko v apartmánu 320,- Cena se odvíjejí od počtu ubytovaných osob.

Poloha

Tento objekt se nachází v obci Hrabětice, 10km od termálních lázní Laa an der Thaya.V okolí, do 30km, se nabízejí různé možnosti výletů, především na kole. Je zde spousta možností pro cyklovýlety ve směrech na Mikulov,Hrušovany n/Jev., Znojmo, Hevlín (Wien).V Rakousku jsou další možnosti cyklotras. Věškeré okolní cyklomapy pro vás máme k dispozici.

Popis pokojů

V domku máme tři ložnice. 1.ložnice má 3 lůžka. 2.ložnice má 3 lůžka. 3.ložnice má 5 lůžek. V obývací místnosti je rozkládací lůžko. Ve všech pokojích jsou skříně. Možnost zapůjčení postýlky a židličky pro nejmenší návštěvníky. V domku se nachází koupelna se sprchou a WC, jedno samostatné WC. Nový Apartmán (není součástí domku, ale nachází se ve stejném dvoře)má jednu ložnici se 4 lůžky, v obývací místnosti jsou dvě rozkládací pohovky.Prostorná koupelna s infra saunou a samostatné WC.

Kapacita:

kapacita:18 osob

Stravování

Bez stravování - v objektech si vaříte sami v kompletně vybavených kuchyních.Součástí každé kuchyně je sklokeramický sporák, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, lednice. V domku je myčka nádobí. Možnost objednávky točeného piva a limonády - výčep je součástí společenské místnosti(čepujete si sami).Chladící vytrína s vínem. Drobné sladkosti jsou za poplatek dle ceníku.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, biliár, tenisové kurty, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V obou objektech jsou k dispozici velké TV, DVD přehrávač, rádio. Ve velké společenské místnosti se nachází pingpogový stůl včetně pálek a míčků, stolní fotbálek, kulečník, elektronické šipky. V rozlehlé zahradě máme tenisový kurt s umělým povrchem, velkou dřevěnou houpačku i pro dospělé, malé pískoviště včetně hraček. Zahradní posezení s grilem. U každého objektu je samostatná terasa pro klidné posezení.

Okolí hotelu

Termální lázně Laa an der Thaya 10km. Vodní mlýn ve Slupi 22km. Jeskyně Turold Mikulov 25km. Zámek Lednice 40km. Lednicko-Valtický areál Znojemské podzemí a spustu dalších zajímavostí.

Kontaktní informace

URL:www.ufousace.cz
email: zednikova.jirina@seznam.cz
adresa: Dlouhá 339 Hrabětice
Telefon:736631455

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?


info Přidat/Editovat Odkaz